Filozofia


Styl, szyk, piękno wygoda – to wartości, które cenią kobiety XXI wieku. W eurofali pragniemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Kostiumy, które tworzymy mają być ozdobą kobiety. Łączyć w sobie wygodę z elegancją, być jedyne i niepowtarzalne. Kreujemy modę przyjazną kobiecie, która ma stać się spełnieniem jej snów i najskrytszych marzeń.

Unikatowe wzornictwo i materiały, dodatki najwyższej jakości oraz zaskakujące połączenie sztuki i funkcjonalności - to podstawa naszych kolekcji. Eurofala to nie tylko produkty, ale i ludzie, którzy je tworzą. Projektowanie oraz wykonanie każdego kostiumu jest wyrazem kreatywności i poszukiwań innowacyjnych rozwiązań.

Marka eurofala to efekt pracy wielu specjalistów, których nadrzędnym celem było i jest eksponowanie piękna kobiecego ciała. W 2001 wypuściliśmy pierwszą kolekcję kostiumów kąpielowych opatrzonych metką FALA. Aby sprostać wymaganiom rynku i konsumentów oraz podkreślić swoją europejskość w 2004 roku stwożyliśmy znak markowy pod którym produkujemy nasze kolekcje do dziś inwestujemy w jakość naszych wyrobów, wprowadzając coraz to nowsze technologie oraz poszukując ludzi bardziej kreatywnych i ambitnych.

Eurofala jest jedną z wiodących firm w Polsce zajmujących się produkcją kostiumów kąpielowych. Projektanci przywiązują wyjątkową uwagę do tego, aby nasze wyroby były seksowne i funkcjonalne. Kroje produktów dopasowane są do wyzwań jakie stają przed nowoczesną kobietą. Swoją ofertę adresujemy także do mężczyzn, którzy pragną by ich partnerki wyglądały zawsze seksownie i elegancko. Prowadzimy na szeroką skalę eksport naszych produktów do takich państw jak: Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Serbia i Czarnogóra, Słowacja, Ukraina, Włochy, Węgry.

Nowoczesność i elegancja to dewiza naszej firmy. eurofala tworzą ludzie, dla których przygotowanie każdej kolekcji to kreatywne wyzwanie i poszukiwanie coraz to nowszych rozwiązań. Inspiracje czerpiemy z wielu źródeł. W Państwa ręce co roku oddajemy wyjątkowe kolekcje z niepowtarzalnym wzornictwem. Naszym priorytetem jest rozwinięcie dystrybucji onlaine na cały świat . Rozwój sieci sprzedaży online ma ułatwić Klientom dostęp do wszystkich produktów,niezleżnie od miejsca zamieszkania ,zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie, a nam pozwoli uzyskać informacje o Państwa potrzebach z pierwszej ręki.Powered by vlct.com